Prague Expo Dog - Mezinárodní výstava psů Praha

Ocenění: Výborná 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS, Cruft's Qualification 2024 - ŠAMPION ČMKU

První prosincový víkend jsme byli přihlášeni na NV do Brna, avšak vzhledem ke sněhové kalamitě jsme se rozhodli do Brna nevyrazit. Na jihu Čech napadlo velké množství sněhu a silnice zde byly jen obtížně sjízdné, jako řidič jsem si na cestu v takových podmínkách jednoduše netroufla a jistě jsem nebyla jediná. 

Následující týden se konala třídenní výstava v Praze, byla jsem přihlášena pouze na sobotu, kdy posuzovala paní Olga Dolejšová. Do pražských Letňan jsem vyrazila s Easičkou sama a přihlášeno bylo celkem 23 brabantíků. Posudky se tentokrát nepsaly, tak bylo posuzování velmi svižné. Ve tř. šampionů získala ocenění V1, CAC a následně v konkurenci vítězek ze tř. otevřené a mezitřídy získala i CACIB. O BOB jsme běhali s Káťou a "s naším" Dolphem - nakonec právě Doplík získal BOB a naše Easička BOS, aneb "zůstalo to v rodině". 

Touto výstavou Easy splnila i podmínky pro udělení titulu ŠAMPION ČMKU, diplom jsme si vyzvedli na místě, ale bohužel krásné kokardy, které se šampionům nově udělují "došly" a tak si odvážíme jen "pár" medailí. 

CACIB České Budějovice  8.10.2023

Easička měla premiéru ve třídě šampionů, posuzoval pan rozhodčí P. Řehánek

Ocenění: Výborná 1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS

Posudek: 3-letá fena, správný rámec, ušlechtilá hlava, výrazný stop, mírný předkus, tmavohnědé oko, správně nasazené uši, prostorný hluboký hrudník, pevný široký hřbet, ocas správně nasazen a nesen, úhlení končetin v pořádku, pravidelný pohyb
Plánujeme štěňátka

V létě 2024 plánujeme štěňátka. Pro více informací o plánovaném spojení mne neváhejte kontaktovat, nezávazné návštěvy zájemců o štěňátko z naší CHS, ale i těch, kteří pořízení svého "placatého nosu" teprve zvažují jsou u nás vždy po předchozí domluvě vítáni!