Momentálně štěňátka nemáme...

... do budoucna samozřejmě plány máme. Další krytí plánujeme na přelom roku 2024/2025. Byť se Lafince narodilo v roce 2022 pouze jediné štěňátko, i tak je pro fenku březost, porod a následná péče o štěně zátěží, proto si zaslouží odpočinek v podobě procházek, lenošení a dalších psích aktivit. 

Původně plánované krytí na jaro 2024 jsem se rozhodla odložit - a to jak z rodinných důvodu, tak především z důvodu situace, která nastala začátkem tohoto roku - tj. množství nakrytých fen a vrhů nejen v ČR, ale i v okolních státech doslova zahlcují Evropu štěňaty, čehož se s ohledem na moji chovatelskou vizi účastnit nechci. 

Velice děkuji všem zájemcům, kteří pro moje rozhodnutí mají pochopení a na štěňátko jsou ochotni i nadále čekat.

Krycí pes a doufám, že i budoucí otec našich štěňátek je velmi kompaktní pes s krásně modelovanou hlavu, typicky zasněným výrazem, výbornou povahou a silnou kostrou, kterou předává i svým potomkům. Jedná se o cílenou liniovou plemenitbu, COI ve 4 generacích 6.372%. 

Všechna štěňátka budou oficiálně geneticky testována na DM bez ohledu na to, zda budoucí majitelé budou mít zájem o výstavy a chov. Pro mne jako chovatele je zpětná vazba a transparentnost velmi důležitá, obzvlášť co se zdravotní stránky týče. Matka štěňátek, naše Lafi, je DM negativní, otec Zagal vyšetřen není. 

Pro více informací o plánovaném spojení mne neváhejte kontaktovat, nezávazné návštěvy zájemců o štěňátko z naší CHS, ale i těch, kteří pořízení svého pyrenejského "něžného obra" teprve zvažují jsou u nás vždy po předchozí domluvě vítáni! 

Pokud se zadaří, nabízím možnost v ČR i spolumajitelství.

Vrh D

Zagal De Alba De los Danzantes with Sketrick, HD A (BVA 5/3), PL 0/0, DNA profil

Fotografie jsou použity se svolením majitelky - na fotce po získání titulu BIS od specialistky paní Eliny Haapaniemi


 x

WW'21, C.I.B. Belsué Patou von Traumberg "Lafi" (HD A, ED 0/0, OCD neg., PL 0/0, LTV 0, DOV - prostý, DM N/N

(CH Xico de Alba de los Danzantes x C.I.B. Alba Patou von Traumberg)